חברות וחברי העמותה

ועד מנהל

עו"ד אסף בן לוי

תפקידים בעמותה: יועץ משפטי
תפקידי עבר בעמותה: יו"ר ועד מנהל מתאריך 27.06.2022 ובתקופה 17.05.2018-14.07.2020, ועד מנהל 13.8.2016-27.06.2022

מומחיות: בוגר תואר ראשון (LLB) במשפטים

דוא"ל: Asaf.Ben.Levy@YarokBalev.org


נגה לבנברג

נגה לבנברג

תפקידים בעמותה: ועד מנהל מתאריך 14.07.2020
תפקידי עבר בעמותה: מנכ"לית העמותה 10.05.2018-27.12.2019

מומחיות: בוגרת תואר ראשון (BA) בעבודה סוציאלית, תואר שני (MA) בתכנון ערים ואזורים

דוא"ל: Noga@YarokBalev.org
פייסבוק: קבוצת הכרמליסטים
טלפון: 054-652-2208


אבי אלבאום

תפקידים בעמותה: ועד מנהל מתאריך 14.07.2020

מומחיות: ניהול משאבים ואסטרטגיה

דוא"ל: Avi@YarokBalev.org
פייסבוק: Avi Elbaum

כל חברות וחברי העמותה

אורלי בקרב

תפקידים בעמותה: ועד מנהל 08.12.2015-22.06.2021, לשעבר גזברית
תפקידי עבר בעמותה: מייסדת, ועדת ביקורת 10.12.2014-08.12.2015

מומחיות: בוגרת תואר ראשון (BSc) בהנדסת סביבה

דוא"ל: Orly@YarokBalev.org
פייסבוק: Orly Bakarev


עמית באום

תפקידים בעמותה: רכז סימון שבילים, מנהל מדיה
תפקידי עבר בעמותה: מייסד, ועדת ביקורת 28.12.2019-14.07.2020, ועד מנהל 10.12.2014-28.12.2019, יו"ר ועד מנהל 10.12.2014-17.05.2018

מומחיות: בוגר תואר ראשון (BSc) בהנדסה חקלאית, תואר שני כפול (MSc) בהנדסת אנרגיה וקיימות

דוא"ל: Amit@YarokBalev.org
פייסבוק: Amit Baum
טלפון (ווצאפ): 00-39-327-660-4032


נטלי בלנק

תפקידי עבר בעמותה: מייסדת, ועד מנהל 10.12.2014-12.2015, 13.8.2016-14.07.2020, דוברת 10.12.2014-13.8.2016

מומחיות: בוגרת תואר ראשון (BA) בפסיכולוגיה, תואר שני (MA) בפסיכולוגיה חברתית

דוא"ל: Natalie@YarokBalev.org
פייסבוק: Natalie Blanc


נדיה צ'סטוב

תפקידי עבר בעמותה: מייסדת, מעצבת גרפית

מומחיות: עיצוב גרפי

דוא"ל: Nadya@YarokBalev.org
פייסבוק: Nadya Chistov


גיל סירוטה

תפקידי עבר בעמותה: ועד מנהל 13.8.2016-17.05.2018, 28.12.2019-14.07.2020

מומחיות: הנדסאי חשמל ובוגר תואר ראשון רב תחומי (BA)

דוא"ל: Gil@YarokBalev.org
פייסבוק: Gil Sirota


Yarok Balev NGO

אסף הראבן

תפקידי עבר בעמותה: ועדת ביקורת 13.8.2016-14.07.2020

מומחיות: בוגר תואר ראשון (BA) בניהול מערכות מידע

דוא"ל: Assaf.H@YarokBalev.org
פייסבוק: Assaf Hareven


עתליה אלון

תפקידים בעמותה: יו"ר ועד מנהל 14.07.2020-27.06.2022, ועד מנהל 17.05.2018-27.06.2022

מומחיות: בוגרת תואר ראשון (BSc) בהנדסת חשמל

דוא"ל: Atalya@YarokBalev.org
פייסבוק: Atalya Alon


אלכס זלוטסקי

תפקידי עבר בעמותה: ועדת ביקורת 22.03.2018-28.12.2019

מומחיות: בוגר תואר ראשון (BA) בהנדסת מחשבים

דוא"ל: Alex@YarokBalev.org
פייסבוק: Alex Zlotsky


אורי דרורי

דוא"ל: Ori@YarokBalev.org
פייסבוק: Ori Drori


תומר שלו

תפקידים בעמותה: מייסד ומרכז פארק רמת אלון

מומחיות: בוגר תואר ראשון (BSc) בהנדסת מחשבים ותכנה

דוא"ל: Tomer@YarokBalev.org
פייסבוק: Tomer Shalev


שושנה רינגל

דוא"ל: Shosh@YarokBalev.org
פייסבוק: Shosh Ringel


רון בלכנר

תפקידים בעמותה: מייסד פארק ואדי עמיק ונציג הקואליציה לבינוי שפוי וטבע עירוני בועדות התכנון

מומחיות: בוגר תואר ראשון (BSc) בהנדסת מחשבים ותכנה

דוא"ל: Ron@YarokBalev.org
פייסבוק: רון בלכנר